Nie narzekamy na klimat - my go tworzymy!

piątek, 23 kwietnia 2010

Wiedźmy, eliksiry i magia wokół nas

Magia wokół nas!
Zapraszamy wszystkie osoby, chcące wykazać się czymś innym, niż talenty pisarskie, malarskie albo tym podobne męczące zdolności. Tym razem liczy się wyobraźnia i panowanie nad słowami!

Konkurs polega na wymyśleniu opisu do magicznego itemku - eliksiru lub trucizny. Może to być mikstura na porost włosów na nogach, na mądrość, nieziemską urodę,na zamianę w kota, coś na uzdrowienie, a nawet na cokolwiek. Może to być trucizna, a nawet alchemiczne inne cudo.
UWAGA!
Opis nie może przekraczać 500 znaków.

Premiujemy opisy inteligentne, humorystyczne, zjadliwe, cudaczne, pełne magii i ogólnie błyskotliwe. Nagrodą jest wprowadzenie do gry przedmiotu ze zwycięskim opisem. Plagiaty czeka klątwa i wyszydzanie.

Termin - do końca kwietnia, czyli do północy 30 kwietnia :)Opisy wklejamy na forum, w wątku „Gońca”, na forum Margonem, w tym temacie.
Jeden gracz może przysłać do 3 opisów, ale wkleja je w JEDNYM poście. Najlepsze opisy umieścimy na blogu naszej redakcji i na początku maja jury dokona spośród nich wyboru najciekawszego, który wejdzie do gry. Oprócz tego pięć opisów, które nas urzekną poziomem, humorem i inwencją umieścimy w majowym, magicznym numerze „ Gońca”, a ich autorzy otrzymają od nas pamiątkowe, konkursowe miksturki o niespodziankowym przeznaczeniu.
Pióra w dłoń, wymyślajcie i piszcie. Czekamy niecierpliwie.
A tymczasem piękna piosenka do posłuchania, żeby natchnienie Was naszło:)
http://www.youtube.com/watch?v=2xPHI63HyWk&feature=related

1 komentarz:

  1. A ja nie konkursowo, bo żywcem zerżnięte z Pratchetta, ale jak przeczytałam, to pomyślałam o itemku. I ten konkurs z nieba mi spadł, żeby zacytować. ;)
    "Aż dziw (...), że jest w tym mieczu coś nieoczekiwanego: nie jest magiczny. Nie ma imienia. Kiedy się nim macha, człowieka nie wypełnia poczucie mocy, tylko wyrastają mu bąble na dłoniach. Można by uwierzyć, że miecz ten był używany tak często, aż zatracił inne swe cechy i stał się kwintesencją miecza: długim kawałkiem metalu z bardzo ostrymi krawędziami. I nie ma wypisanego na klindze przeznaczenia.
    Jest właściwie unikatem."

    Conena

    OdpowiedzUsuń